Arcibiskup Nuzík se bude modlit za oběti zneužívání a naslouchat jim
Všechny, kdo se zejména v církvi setkali s jakýmkoli způsobem zneužívání, zve arcibiskup Josef Nuzík k modlitbě a společné diskuzi. Akce se uskuteční v sobotu 27. září 2025 v Olomouci:…
Gračka Jiří4. 9. 2025
















