Pastýřský list arcibiskupa Graubnera k postní době 2011
K První neděli postní, která letos připadá na 13. března, zasílá všem věřícím olomoucké arcidiecéze svůj pastýřský list arcibiskup Jan Graubner. Plný text listu naleznete v článku nebo ve formátu…
Gračka Jiří7. 3. 2011







