Nové Mauzoleum olomouckých biskupů se otevírá v pátek
V pátek 17. prosince 2010 bude v kryptě katedrály sv. Václava otevřeno Mauzoleum olomouckých biskupů. Zároveň zde proběhne vernisáž výstavy zrestaurovaných sbírkových předmětů. Olomouc: Mauzoleum olomouckých biskupů v kryptě olomoucké…
Gračka Jiří13. 12. 2010







