Arcibiskup Graubner besedoval s maturanty AG v Kroměříži
Ve čtvrtek 30. ledna 2014 navštívil olomoucký arcibiskup Jan Graubner Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži. Nejdříve se v aule školy setkal s téměř stovkou letošních maturantů a poté i s pedagogy…
Gračka Jiří3. 2. 2014







