
Svatý Hostýn patřil v minulém týdnu seniorům. Ve čtvrtek 21. května se tam totiž sešli ke druhému ročníku Moravské pouti seniorů. Kromě mše svaté, kterou slavil biskup Antonín Basler, došlo i na představení diecézních center pro seniory.
Fotogalerie (Milena Machálková / Člověk a víra)






