
Patrona olomoucké arcidiecéze, sv. Jana Sarkandera, si připomněli věřící při sobotní mši svaté v olomoucké katedrále. Arcibiskup Josef Nuzík při této příležitosti udělil ocenění mnoha diecézanům za jejich službu pro církev.
Fotogalerie (Milena Machálková, Miroslav Novotný / Člověk a víra)






