
O víkendu se v Uherském Brodě konala pouť k Panně Marii Růžencové. Hlavním celebrantem nedělní mše svaté byl litoměřický biskup Mons. Stanislav Přibyl.
Fotogalerie (Stanislav Kadlčík)
Domů Fotogalerie Růžencová pouť v Uherském Brodě

O víkendu se v Uherském Brodě konala pouť k Panně Marii Růžencové. Hlavním celebrantem nedělní mše svaté byl litoměřický biskup Mons. Stanislav Přibyl.
Fotogalerie (Stanislav Kadlčík)
Romská pouť na Svatém Kopečku se nesla v duchu sv. František z Assisi 15. 6. 2026
Svatý Antonínek ožil davy věřících. Poutní mši předsedal arcibiskup Nuzík 15. 6. 2026
Bohoslovci navštívili slovenskou Spiš 12. 6. 2026
Kněží putovali na Svatý Hostýn za vlastní posvěcení 10. 6. 2026
Maturanti Arcibiskupského gymnázia děkovali při mši svaté 4. 6. 2026
© 2026 Arcibiskupství olomoucké. Správce stránek | Web vytvořil Lukáš Pavelec
