
Mše svatou na zahájení nového akademického roku na studentských kolejích AKS v Olomouci celebroval nový rektor kněžského semináře P. Lukáš Jambor. Po mši svaté proběhlo úvodní setkání vedení kolejí se studenty.
Fotogalerie (Josef Polehňa / Člověk a víra)






