NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

VOŠ sociální Caritas zve na den otevřených dveří

By Publikováno 23. 1. 2024 Aktuality, Kalendář hlavní strana, Školy
Naplánovaná událost Aktuality Kalendář hlavní strana Školy
Olomouc – Caritas Mapa

Jste zvědaví, jak to vypadá a jak se studuje na Caritas – vyšší odborné škole sociální? Přijďte v sobotu 27. ledna 2024 a pedagogové i studenti vás rádi provedou.

Po celý den se vám budou věnovat naši studenti obou programů (Sociální práce | Sociální a humanitární práce), vyučující i kolegyně ze studijního oddělení, kterým můžete klást všechny otázky, které vám vrtají hlavou. Např. jak funguje souběžné bakalářské studium? Jaké výhody vám přinese a jaké nároky na vás naopak bude klást? Do kdy je potřeba podat přihlášku? Jak vypadají přijímací pohovory? Jaké praxe vás budou čekat? A kde najdete po skončení školy uplatnění?

Prohlédnout si můžete hlavní budovu školy na nám. Republiky 3, Olomouc (mapa). Rádi vám ukážeme také naši Caritas kolej nebo kavárnu Caritaska. Naši studenti vám povypráví, kde byli letos na zahraniční praxi. Návštěvu naší školy pak můžete spojit i s procházkou po Olomouci, jejíž centrem vás provede městská hra #karel2026, kterou připravili naši vyučující.

Časový harmonogram dne

Jak může vypadat zahraniční praxe?

Studenti 3. ročníku Sociální a humanitární práce vám dají nahlédnout, kde byli letos na praxi.

Prezentace budou probíhat od 9:00 do 12:00 hod. ve žluté učebně

Jihoafrická republika Tomáš Kučera | @kuceratomas_
Bolívie Lucie Kuňáková | @lu_ci_ku
Keňa Terezie Reichlová a Kamila Cechmeisterová | @na_praxi_v_keni
Uganda Beáta Marková | @beata.markovaa
Peru Radka Vybíralová | @radka_vyb
Tanzanie Pavlína Mináčová

Den otevřených dveří CMTF UP

Protože souběžně se studiem u nás můžete oba programy studovat také na Cyrilometodějské teologické fakultě Univerzity Palackého (CMTF UP) v Olomouci, najdete nás v pátek 1. prosince také v budově CMTF UP (Univerzitní 22, Olomouc; mapa): DOD na CMTF

Nehodí se vám tento termín? Ozvěte se nám na e-mail info@caritas-vos.cz, rádi se s vámi domluvíme i na individuální prohlídce v jiném termínu.

Zdroj: www.caritas-vos.cz