NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Věřím, že Bůh má s každým své plány

By Publikováno 8. 11. 2023 Aktuality, Zkušenosti s Bohem

Když se cítím špatně a mám divné myšlenky, prosím Boha o pomoc, modlím se a vždy je mi lépe, vypráví pro rubriku Zkušenosti s Bohem Nela.

Věřím v Boha, protože mě k tomu od narození vedli moji rodiče i celá moje rodina. Jsme věřící rodina, všichni jsme pokřtěni, máme svátost přijímání a biřmování a doufám, že i svatbu budu mít jednou v kostele.

Věřím, že Bůh existuje. Když se cítím špatně a mám divné dny a myšlenky, prosím ho o pomoc, modlím se a vždy je mi lépe. Věřím v Boha, protože vím, že na mě dává pozor a je všude kolem nás. Myslím si, že věřit neznamená jen chodit do kostela a modlit se, ale především to člověk musí cítit v srdci a naslouchat mu. A já ho cítím a jsem za to nesmírně ráda, protože si myslím, že to nemůže říct kdokoliv.

Věřit v Boha také znamená bezvýhradně mu důvěřovat ve všem a v každé chvíli: jestli se člověku stane něco dobrého, nebo zlého, má to tak být. Věřím, že Bůh má s každým své plány. Miluji ho nade vše a především mu pořád jen děkuji za všechno, co pro mě dělá, a prosím ho o maličkosti, které vím, že splní.

Nela