NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Rodinný život 4/2023: Jím, tedy jsem

By Publikováno 2. 11. 2023 Aktuality, Média, Rodiny

Konec roku se blíží, ale v redakci Rodinného života rozhodně nezpomalujeme! Proto vám kromě zajímavého tématu („Jím, tedy jsem“) přinášíme jedinečnou možnost pomoct nám v rozšíření naší čtenářské základny. Každý předplatitel od nás obdrží navíc jedno číslo časopisu, kterým může potěšit svou rodinu, přátele, známé… zkrátka každého, kdo ocení kvalitní a poutavé počtení.

Na co se můžete těšit?

  • rozhovor s manželi Bučkovými a jejich dcerou Eliškou o rodině, víře, práci a životě mladé dívky ve světě šoubyznysu. S Šárkou Osičkovou si budeme povídat nejen o farmaření.
  • v rubrice Téma se od Mgr. Marie Novotné z centra Anabell dozvíme něco o nejčastějších poruchách příjmu potravy. S klinickým psychologem PhDr. Martinem Wagenknechtem zapřemýšlíme nad významem stravy pro náš každodenní život.
  • ani tentokrát nechybí fejetony pro zasmání i poučení (Magdalena Strejčková – Zažíváním k prožitkům), v Rodinné kuchařce najdete klášterní recepty z kuchyně karmelitánek ze Štípy.
  • v sekci Na hlubinu zjistíme, proč se vyplatí „Nic neodkládat“ (P. Prokop Siostrzonek). Seznámíme se s životním příběhem klíčového aktéra Československé strany lidové Bohumila Staška.
  • rubrika Praktik zdůrazňuje důležitost role dospělých ve společenstvích dětí a mládeže. Ondřej Kuběnka a jeho babička nám názorně předvedou, co je to WhatsApp.
  • inspirativní Báječnou ženou tohoto čísla je paní Pavla Petrová (pastorační asistentka, charitní pracovnice a pěstounka). S Radkem Palackým si pánové zauvažují o významu a síle přátelství.
  • rubrika Svědectví přinese příběh o nečekaném obrácení (Poslední cigáro) a o uzdravení vztahu mezi matkou a dcerou skrze doprovázení v nemoci (Touha po lásce).

Další nápady, zajímavé články, inspirativní texty a podněty pro váš rodinný život najdete na webových stránkách www.rodinnyzivot.eu. Předplatné časopisu či ukázkové číslo si můžete objednat e-mailem (rodinnyzivot@ado.cz), telefonicky (587 405 250) nebo poštou (Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 779 00 Olomouc).

Pavlína Nováková