NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

„Dotkni se nebe“: sedmá pouť rodičů, kteří přišli o dítě

By Publikováno 18. 9. 2023 Aktuality, Kalendář hlavní strana, Rodiny
od do
Naplánovaná událost Aktuality Kalendář hlavní strana Rodiny
Králíky Mapa

Perinatální hospic Dítě v srdci zve všechny rodiče, sourozence, prarodiče, tety a strýčky dětí, které odešly do nebe, i všechny, kteří se nějakým způsobem v životě setkali se smrtí miminka, na sedmou pouť rodičů, kteří přišli o dítě, s přídomkem „Dotkni se nebe“. Koná se ve dnech 13.–16. října 2023 na Hoře Matky Boží v Králíkách.

Setkání nabídne sdílení i ztišení, svátosti i společenství, chvály a přímluvnou modlitbu, přednášky, svědectví, nádherné místo pod Králickým Sněžníkem, odbornou i duchovní pomoc, naslouchající ucho. Součástí bude i sobotní večer pro veřejnost s kapelou ALIVE. Účastníky bude doprovázet P. Karel Moravec, P. Milan Grossmann, Alena Peremská, René Milfait a Petra Kolčavová.

Součástí poutě je také společná křížová cesta rodičů, kteří přišli o dítě, koncert, sdílení neformální i řízené, společný výlet nebo možnost přiložit ruku k dílu dobré věci. Pořádá spolek Eliáš ve spolupráci s klášterem na Hoře Matky Boží v Králíkách, podrobné informace a možnost přihlášení: www.osirelymrodicum.cz.