NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Výběrové řízení na místo vedoucího Arcidiecézního centra pro rodinný život

By Publikováno 22. 6. 2023 Aktuality, Volná místa

Arcibiskupství olomoucké vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Vedoucího Arcidiecézního centra pro rodinný život. Požadujeme VŠ vzdělání (teologické vzdělání výhodou) a praxi v oblasti řízení týmu, podmínkou je aktivní znalost církevního prostředí a pastorační služby rodinám.

Ze všeobecných předpokladů požadujeme spolehlivost, samostatnost, ale i schopnost spolupráce, uživatelskou znalost práce s PC a řidičský průkaz skupiny B.

Místem pracoviště je sídlo Arcibiskupství olomouckého (Wurmova 562/9), předpokládaný termín nástupu od 1. září 2023 nebo dle dohody, celý pracovní úvazek (40 hod. týdně).

Náplň práce:

  • vedení kolektivu centra pro rodinu v Olomouci i pastoračních asistentů v děkanátech
  • tvorba strategických pastoračních plánů
  • metodické vzdělávání spolupracovníků
  • řízení ekonomické podpory pastoračních i preevangelizačních aktivit
  • aktivní spolupráce na diecézní pastoraci rodin
  • spoluúčast na prorodinné politice ve spolupráci s Rodinným svazem, Národním centrem pro rodinu, státní správou, samosprávou apod.

Nabízíme:

  • Skvělý tým kolegů, příjemnou kulturu organizace i pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování

Bližší informace podá Petr Bulvas – biskupský delegát pro pastoraci, tel. 731 621 207. K přihlášce prosím doložte profesní životopis, motivační dopis a doklad o vzdělání.

Přihlášky posílejte elektronicky na mail osobni@ado.cz do 31. července. S vybranými zájemci bude uskutečněn osobní pohovor.

Informace o zpracování osobních údajů: V souladu s článkem 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (toto nařízení bude dále označováno jen jako „GDPR“) si Vás Arcibiskupství olomoucké, IČ: 004 45 151, dovoluje informovat, že bude v pozici správce zpracovávat zaslané osobní údaje za účelem realizace a po dobu konání výběrového řízení na základě oprávněného zájmu správce. Další informace o zpracování a ochraně osobních údajů včetně Vašich práv naleznete na stránkách správce www.ado.cz/gdpr. Zasláním dokumentů do výběrového řízení potvrzujete, že Vám byla poskytnuta informace o zpracování osobních údajů.