NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Vyhlašujeme výběrové řízení na místo fundraisera/ky Arcidiecézního centra pro rodinný život

By Publikováno 5. 5. 2023 Aktuality, Volná místa

Arcibiskupství olomoucké vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice fundraiser/fundraiserka Arcidiecézního centra pro rodinný život. Požadujeme VŠ vzdělání a orientaci v ekonomické oblasti, podmínkou je znalost církevního prostředí a křesťanská životní orientace. Praxe alespoň 2 roky ve fundraisingu výhodou. 

Ze všeobecných předpokladů požadujeme spolehlivost, samostatnost a schopnost pružně řešit problémy, dobré komunikační schopnosti a schopnost týmové spolupráce, řidičský průkaz skupiny B, kultivované vystupování a trestní bezúhonnost. Výhodou je kreativní myšlení, otevřenost k novým nápadům a přístupům.

Místem pracoviště je palác Arcibiskupství olomouckého (Wurmova 562/9), předpokládaný termín nástupu srpen 2023 nebo dle dohody, celý pracovní úvazek (40 hod. týdně).

Podrobné informace najdete ZDE.

PŘIHLÁŠKY v podobě profesního životopisu, dokladů o vzdělání a motivačního dopisu VLOŽTE ZDE.

Ukončení příjmu přihlášek je 5. června 2023.

S vybranými zájemci bude uskutečněn osobní pohovor. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.

Informace o zpracování osobních údajů: V souladu s článkem 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (toto nařízení bude dále označováno jen jako „GDPR“) si Vás Arcibiskupství olomoucké, IČ: 004 45 151, dovoluje informovat, že bude v pozici správce zpracovávat zaslané osobní údaje za účelem realizace a po dobu konání výběrového řízení na základě oprávněného zájmu správce. Další informace o zpracování a ochraně osobních údajů včetně Vašich práv naleznete na stránkách správce www.ado.cz/gdpr. Zasláním dokumentů do výběrového řízení potvrzujete, že Vám byla poskytnuta informace o zpracování osobních údajů.