NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Výběrové řízení na pozici Pracovníka/ce investičního a stavebního oddělení

By Publikováno 20. 3. 2023 Aktuality, Volná místa

Arcibiskupství olomoucké vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa pracovníka stavebního a investičního oddělení. Požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe stavebního či technického směru, 10 let praxe ve stavebnictví, znalost Stavebního zákona v platném znění, dále orientace v zákoně o památkové péči a dotačních programech, práce na PC (MS Word, MS Excel, Pohoda).

Ze všeobecných předpokladů požadujeme spolehlivost, samostatnost a schopnost pružně řešit problémy, dobré komunikační schopnosti a schopnost týmové spolupráce, řidičský průkaz skupiny B, kultivované vystupování a trestní bezúhonnost. Orientace v církevním prostředím je výhodou.

Místem pracoviště je kurie arcibiskupství (Biskupské náměstí 841/2), předpokládaný termín nástupu červen 2023 nebo dle dohody, celý pracovní úvazek (40 hod. týdně).

Podrobné informace najdete ZDE.

PŘIHLÁŠKY v podobě profesního životopisu, dokladů o vzdělání a motivačního dopisu VLOŽTE ZDE.

Ukončení příjmu přihlášek je 20. dubna 2023.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.

Informace o zpracování osobních údajů: V souladu s článkem 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (toto nařízení bude dále označováno jen jako „GDPR“) si Vás Arcibiskupství olomoucké, IČ: 004 45 151, dovoluje informovat, že bude v pozici správce zpracovávat zaslané osobní údaje za účelem realizace a po dobu konání výběrového řízení na základě oprávněného zájmu správce. Další informace o zpracování a ochraně osobních údajů včetně Vašich práv naleznete na stránkách správce www.ado.cz/gdpr. Zasláním dokumentů do výběrového řízení potvrzujete, že Vám byla poskytnuta informace o zpracování osobních údajů.