NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Výběrové řízení na pozici Technický pracovník děkanátu Svitavy

By Publikováno 3. 3. 2023 Aktuality, Volná místa

Arcibiskupství olomoucké vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa technického pracovníka/ce pro děkanát Svitavy. Místem pracoviště je Školní 342/14, 568 02 Svitavy, předpokládaný termín nástupu 15. dubna 2023, celý pracovní úvazek (40 hod. týdně).

Požadujeme minimálně SŠ vzdělání technického směru, znalost problematiky správy a údržby nemovitostí, práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet, e-mail, Pohoda). Ze všeobecných předpokladů požadujeme profesionální vystupování, vyjednávací a komunikační schopnosti, samostatnost a flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B a trestní bezúhonnost. Orientace v církevním prostředím je výhodou.

Podrobné informace najdete ZDE.

PŘIHLÁŠKY v podobě profesního životopisu, dokladů o vzdělání a motivačního dopisu VLOŽTE SEM.

Ukončení příjmu přihlášek je 31. března 2023.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.

Informace o zpracování osobních údajů: V souladu s článkem 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (toto nařízení bude dále označováno jen jako „GDPR“) si Vás Arcibiskupství olomoucké, IČ: 004 45 151, dovoluje informovat, že bude v pozici správce zpracovávat zaslané osobní údaje za účelem realizace a po dobu konání výběrového řízení na základě oprávněného zájmu správce. Další informace o zpracování a ochraně osobních údajů včetně Vašich práv naleznete na stránkách správce www.ado.cz/gdpr. Zasláním dokumentů do výběrového řízení potvrzujete, že Vám byla poskytnuta informace o zpracování osobních údajů.