NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Vícečetné rodiny se utkají ve florbalu

By Publikováno 6. 2. 2023 12 března, 2023 Aktuality, Kalendář hlavní strana, Rodiny
Naplánovaná událost Aktuality Kalendář hlavní strana Rodiny
Vsetín-Sychrov Mapa

V sobotu 11. března 2023 se v tělocvičně Základní školy Vsetín-Sychrov uskuteční již devátý ročník florbalového turnaje vícečlenných rodin Floorball Quinta Cup. Letos nad ním převzal záštitu dokumentární fotograf a držitel mnoha ocenění v oblasti umělecké fotografie Jindřich Štreit.

Do turnaje se může přihlásit každá katolická rodina, která má v letošním roce minimálně tři děti na základní škole. Rodiče společně s dětmi vytvoří pětičlenné družstvo. Jestliže má rodina v tomto věkovém rozmezí více dětí, může mít náhradníky. V případě, že rodina nemá sportovní vybavení, nevadí. K zapůjčení budou hole i brankářská maska.

Pokud chcete prožít spoustu zábavy, setkat se s dalšími rodinami a také se osobně setkat se zajímavou osobností, můžete se až do neděle 5. března přihlásit u P. Jindřicha Peřiny na adrese jindrich.perina@atlas.cz nebo na telefonu 604 980 955. Zápisné za rodinu činí 350 Kč. „Přijeďte do Vsetína prožít se svými dětmi něco netradičního. Těším se na setkání s vámi,“ dodává P. Peřina.