NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Nový web Evropského synodálního setkání v Praze a další informace

By Publikováno 2. 2. 2023 Aktuality, Synoda

Pro Evropské synodální setkání, které se bude konat v Praze v Hotelu Pyramida od 5. do 12. února, byly spuštěny speciální webové stránky.

Stránky naleznete na adrese: prague.synod2023.org. K dispozici je aktualizovaný program a další informace týkající se nadcházejícího setkání. Stránka je postupně aktualizovaná o další údaje a materiály. Každý den, od 5. do 9. února, bude na webu k dispozici fotogalerie a krátké shrnutí průběhu dne. Jednání bude možné sledovat prostřednictvím streamu přímo na webových stránkách nebo na kanále YouTube CCEE.

Druhá část shromáždění, 10.–12. února, je vyhrazena pouze pro předsedy jednotlivých biskupských konferencí, již bez zástupců médií. Po skončení se vydá pouze tisková zpráva.

Webové stránky jsou hlavním nástrojem, jehož prostřednictvím bude veřejnost informována o dění na Evropském synodálním setkání.

Pro akreditované novináře je připraveno press centrum přímo v Hotelu Pyramida. Bude také fungovat vícejazyčný mediální tým, který bude poskytovat podporu těmto novinářům a informace jejich jazykovým skupinám. Stále se můžete akreditovat emailem na adresu accreditation.media@ccee.eu

Oficiální stránka CCEE na Facebooku: www.facebook.com/CCEEofficial a oficiální kanál na Instagramu: www.instagram.com/mediaccee.

Program v češtině naleznete zde.

Zdroj: www.cirkev.cz