NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Kdo si letos odnese ceny Signály Awards?

By Publikováno 5. 12. 2022 Aktuality, Mládež

V úterý 13. prosince 2022 od 19.00 bude na obrazovkách TV Noe probíhat slavnostní vyhlášení veřejné ankety Signály Awards 2022, která má za cíl ocenit ty, kteří veřejně prezentují křesťanství v digitálním prostoru. Vyhlašovatelem ankety je ekumenický web pro mládež signály.cz, který chce touto cestou ukázat příklady dobré praxe a motivovat ke službě evangelizace.

Do letošního 3. ročníku dorazilo přes 250 nominací z celé České a Slovenské republiky. Z každé kategorie bylo vybráno 20–30 nominací, které splňovaly podmínky ankety. Následně bylo spuštěno hlasování pro širokou veřejnost. Do hlasovacího systému dorazilo celkem 8 783 hlasů.

Udělovat ocenění se bude ve čtyřech kategoriích: instagram roku, video roku, podcast roku a křesťanský projekt roku. Sledovat celé dění můžete od 19.00 hodin prostřednictvím televize Noe, YouTube kanálu a Facebooku televize Noe.

Slavnostním vyhlášením vás bude provázet moderátor Albín Augustín Balát a moderátorka Kateřina Sedláčková.

Hudební aranžmá pro tento projekt připravil hudební producent Deynyel. Režisérem celého pořadu bude Pavel Strakoš z TV Noe.

Výherci se mohou těšit na skleněné ceny, které pro ně vyrobila firma OnGlazz a také dárky, které do soutěže věnovala olomoucká společnost Kristýn Služebník. Srdečně vás všechny zveme ke sledování udílení cen. Kdo si odnese ocenění za nejpopulárnější křesťanské profily, projekty a podcasty? Dívejte se 13. prosince od 19.00 na TV Noe.

Zdroj: www.signalyawards.cz