NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Seminář pro křesťanské podnikatele představí podnikání podle Bati

By Publikováno 3. 11. 2022 Aktuality, Kalendář hlavní strana
Naplánovaná událost Aktuality Kalendář hlavní strana
Uherský Brod – fara Mapa

Sdružení křesťanských podnikatelů, obchodníků, manažerů a živnostníků KOMPAS zve všechny zájemce na seminář, který seznámí s principy, podle nichž myslel a jednal Tomáš Baťa. Povede ho podnikatel Jiří Jemelka a uskuteční se v pátek 25. listopadu 2022 v prostorách fary v Uherském Brodě.

„Tomáš Baťa byl nezastavitelný tvůrce a budovatel. Zdaleka se nezaměřoval pouze na produkci bot. Úspěšně uplatňoval svůj vliv jak při podnikání ve firmě, tak při spoluvytváření občanského života u nás i v zahraničí. Jak se to všechno Baťovi povedlo? Navíc s takovou rychlostí a lehkostí? Odpověď můžeme hledat např. v jeho slavném výroku: ‚Pokud chcete vybudovat velký podnik, musíte vybudovat nejdříve sebe,‘“ zvou pořadatelé.

Seminář povede Jiří Jemelka – majitel společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o., která se specializuje na revitalizace a rozvoj zejména středně velkých firem s ročním obratem 50–500 mil. Kč. Prostřednictvím spolupracovníků společnost J.I.P. napřímo řídí řadu firem (lidé J.I.P. jsou v pozicích výkonných ředitelů či statutárních členů firem klientů). Při spolupráci s klienty řeší téměř vždy problémy spojené s hledáním hodnot a prací na budování výše popsaných ctností.

Podrobnosti o semináři: www.krestanskypodnikatel.cz