NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Výběrové řízení na pozici vedoucího majetkové správy

By Publikováno 27. 9. 2022 Aktuality, Volná místa

Arcibiskupství olomoucké vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa vedoucího správy majetku. Požadujeme SŠ vzdělání technického či ekonomického směru nebo VŠ, 5 let praxe ve správě nemovitostí a také 5 let na top manažerské pozici včetně vedení kolektivu. Podmínkou je také orientace v církevním prostředí.

Ze všeobecných předpokladů požadujeme spolehlivost, samostatnost a schopnost pružně řešit problémy, dobré komunikační schopnosti a schopnost týmové spolupráce, řidičský průkaz skupiny B, kultivované vystupování a trestní bezúhonnost.

Místem pracoviště je kurie arcibiskupství (Biskupské náměstí 841/2), předpokládaný termín nástupu listopad 2022 nebo dle dohody, celý pracovní úvazek (40 hod. týdně).

Podrobné informace najdete ZDE.

PŘIHLÁŠKY v podobě profesního životopisu, dokladů o vzdělání a motivačního dopisu VLOŽTE SEM.

Ukončení příjmu přihlášek je 31. října 2022.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.

Informace o zpracování osobních údajů: V souladu s článkem 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (toto nařízení bude dále označováno jen jako „GDPR“) si Vás Arcibiskupství olomoucké, IČ: 004 45 151, dovoluje informovat, že bude v pozici správce zpracovávat zaslané osobní údaje za účelem realizace a po dobu konání výběrového řízení na základě oprávněného zájmu správce. Další informace o zpracování a ochraně osobních údajů včetně Vašich práv naleznete na stránkách správce www.ado.cz/gdpr. Zasláním dokumentů do výběrového řízení potvrzujete, že Vám byla poskytnuta informace o zpracování osobních údajů.