NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Rodinné centrum zve na prázdninové cesty a výlety po arcidiecézi

By Publikováno 9. 6. 2022 29 srpna, 2022 Aktuality, Rodiny

Na závěr Roku rodiny zve arcidiecézní Centrum pro rodinný život na prázdninové cesty a výlety po olomoucké arcidiecézi. Rodiny na nich bude provázet aplikace a také soutěž.

Během letních prázdnin budou mít rodiny možnost navštívit 50 míst, kde bude třeba objevit heslo, pomocí aplikace se pak účastníci dostanou na stránku s překvapením pro děti, rodiče i pro všechny. Na děti budou čekat hry, kvízy, hádanky a spousta dalšího, dospělí se budou moci zamyslet nad slovem biskupa Josefa Nuzíka a všichni se dozvědí zajímavý příběh místa, které navštívili.

Pro soutěživé rodiny bude připravena záložka s formulářem k registraci do soutěže a za alespoň 10 navštívených míst získá rodina odměnu. Aplikace a webová stránka k aktivitě bude zpřístupněna od 1. července 2022.

V arcidiecézi potom Rok rodiny a také projekt Rodina na cestě vyvrcholí při Arcidiecézní pouti rodin na Svatém Hostýně v sobotu 27. srpna. Při této pouti se účastníci symbolicky přenesou do Říma a pro rodiny bude připravený bohatý program.

Zdroj: rodinnyzivot.cz