
Večerní bohoslužbu na Zelený čtvrtek 14. dubna 2022 slavil v katedrále sv. Václava arcibiskup Jan Graubner společně s biskupem Antonínem Baslerem, zdejším farářem P. Ladislavem Švirákem a zástupem věřících. Foto Dominik Novák / Člověk a Víra
Domů Fotogalerie Triduum v katedrále: Mše svatá na památku Večeře Páně

Večerní bohoslužbu na Zelený čtvrtek 14. dubna 2022 slavil v katedrále sv. Václava arcibiskup Jan Graubner společně s biskupem Antonínem Baslerem, zdejším farářem P. Ladislavem Švirákem a zástupem věřících. Foto Dominik Novák / Člověk a Víra
Romská pouť na Svatém Kopečku se nesla v duchu sv. František z Assisi 15. 6. 2026
Svatý Antonínek ožil davy věřících. Poutní mši předsedal arcibiskup Nuzík 15. 6. 2026
Bohoslovci navštívili slovenskou Spiš 12. 6. 2026
Kněží putovali na Svatý Hostýn za vlastní posvěcení 10. 6. 2026
Maturanti Arcibiskupského gymnázia děkovali při mši svaté 4. 6. 2026
© 2026 Arcibiskupství olomoucké. Správce stránek | Web vytvořil Lukáš Pavelec
