NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Církevní dětský domov ve Staré Vsi shání vedoucí, vychovatele i asistenta pedagoga

By Publikováno 8. 4. 2022 Aktuality, Školy, Volná místa

Církevní dětský domov Emanuel ve Staré Vsi u Přerova přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na tyto pozice: vedoucí vychovatel, sociální pracovník, provozní, asistent pedagoga, vychovatel.

Jsme menší dětský domov – máme dvě rodinné skupiny, každá v samostatném domečku (max. 8 dětí/skupinu). S dětmi vychovateli pomáhá asistentka pedagoga. Nemáme kromě pedagogů žádné další správní zaměstnance, tudíž pedagogové se spolu s dětmi starají o celou domácnost. Snažíme se děti vést k samostatnosti a naplno rozvíjet jejich potenciál.

Naši pedagogové pracují v turnusových směnách 24h/4–7d, v pravidelném rytmu (cca týden v práci/týden doma). Kromě mzdy dostávají též odměnu za noční pohotovost (DPČ) – tato je trávena na pracovišti. Úspěšný uchazeč je povinen si zajistit psychologický posudek o způsobilosti pracovat v ústavním zařízení od akreditovaného klinického psychologa.

Zřizovatelem je olomoucké arcibiskupství, tato skutečnost se do běžného provozu samozřejmě promítá a kladný vztah k církvi je proto podmínkou.

CV a motivační dopisy zasílejte na emailovou adresu krutilova@cddemanuel.cz. Více na www.cddemanuel.cz. Podrobnosti k jednotlivým pozicím jsou uvedeny v přiložených souborem.

Vedoucí vychovatel(ka), sociální pracovník, provozní
Vychovatel(ka)
Asistent(ka) pedagoga