NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Sdružení KOMPAS zakládá podporující skupiny pro křesťany v byznysu

By Publikováno 20. 1. 2022 Aktuality

Bezpečné podporující prostředí pro sdílení všech bolestí nabízí nově křesťanským podnikatelům, obchodníkům, manažerům a živnostníkům sdružení KOMPAS.

Nesoudit, neradit, ale sdílet své pocity a zkušenosti. To je ve zkratce podstata KOMPAS fóra, které se nyní rozšiřuje na celé území Česka. Na začátku stojí skupina vybraných lidí, kteří se vzájemně vůbec neznají. Na konci je společenství přátel, kteří si sdílejí věci takovým způsobem, o kterém by se jim na počátku ani nesnilo.

„Skupina je vždy uzavřená a všichni jsou zavázáni k mlčenlivosti na úrovni zpovědního tajemství. Cílem je vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém můžete sdílet cokoliv,“ popisuje Marek Chvátal z týmu KOMPASu a dodává: „Ze začátku to je pro většinu zúčastněných lehce nekomfortní, naučit se svým projevem neradit není tak snadné, jak se může zdát. Funguje to ale skvěle, člověk si poslechne zkušenosti lidí, kteří často už problém, který má, řešili a závěr si z toho vyvodí sám.“

KOMPAS fóra vznikají v Praze a Brně, Ostravě, Olomouci, Jihlavě a také na Zlínsku. Podrobnější informace na e-mailu info@krestanskypodnikatel.cz nebo na tel. 732 194 790.