NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Arcibiskupské lesy podpořily sociální služby v Jeseníku

By Publikováno 17. 12. 2021 Aktuality, Hospodaření

Pracovníci Centra sociálních služeb Jeseník mají od prosince nový služební automobil, který svým finančním darem podpořila také společnost Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o.

Centrum sociálních služeb Jeseník je příspěvkovou organizací, která poskytuje pobytové, ambulantní a terénní služby pro seniory v okrese Jeseník, součástí je také pečovatelská služba. „Jsme moc rádi, že jsme takto mohli pomoci dobré věci a přispět ke zlepšení kvality života seniorů v regionu, kde naše společnost působí,“ uvedl Arnošt Buček, jednatel Arcibiskupských lesů a statků Olomouc s.r.o., a doplnil: „Věřím, že nový automobil značky Dacia Lodgy usnadní práci zaměstnancům sociálních služeb a zařadí se tak mezi ostatní úspěšné společensky prospěšné projekty, na kterých jsme se mohli podílet.“

„Projekt sociální automobil mohl být realizován díky partnerům, kteří přispěli zakoupením reklamní plochy na sociálním vozidle. Takto dopomohli dobré věci,“ uvedli zástupci společnosti Kompakt spol. s.r.o., kteří kampaň na zajištění automobilu organizovali.

Dagmar Obšilová, ALSOL