NAVRCHOLU.cz

Svatého Václava oslaví ministranti také florbalovým turnajem

Aktuality Kalendář hlavní strana Ministranti
Olomouc Map

Svatováclavský pohár 2021, turnaj ve florbalu pro ministranty olomoucké arcidiecéze, se i letos uskuteční o slavnosti sv. Václava, 28. září 2021.

Program začíná v 10.00 slavnostní mší svatou v katedrále sv. Václava, kterou bude celebrovat arcibiskup Jan Graubner. Po mši svaté pak následuje společný přesun do sportovní haly Univerzity Palackého. Občerstvení a pitný režim zajištěny, předpokládané zakončení turnaje v 18.00.

Ministranti budou rozděleni do tří věkových kategorií: starší kategorie (14–20 let), střední kategorie (10–13 let) a nejmladší kategorie (6–9 let). Zápasy se odehrají podle předem určeného rozlosování na základě počtu týmů v jednotlivých kategoriích. Počet hráčů na hřišti 3+1.

Zájemci s sebou potřebují florbalové vybavení, sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, svačinu a pití, ministrantské oblečení na mši svatou a kartičku zdravotní pojišťovny. Vzhledem k platným nařízením je třeba také respirátor a potvrzení o výsledku negativního testu. Přihlašování je možné do 22. září na e-mailu berka.jan@ado.cz.

Více informací: ministranti.info