NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Svatého Václava oslaví ministranti také florbalovým turnajem

Naplánovaná událost Aktuality Kalendář hlavní strana Ministranti
Olomouc Mapa

Svatováclavský pohár 2021, turnaj ve florbalu pro ministranty olomoucké arcidiecéze, se i letos uskuteční o slavnosti sv. Václava, 28. září 2021.

Program začíná v 10.00 slavnostní mší svatou v katedrále sv. Václava, kterou bude celebrovat arcibiskup Jan Graubner. Po mši svaté pak následuje společný přesun do sportovní haly Univerzity Palackého. Občerstvení a pitný režim zajištěny, předpokládané zakončení turnaje v 18.00.

Ministranti budou rozděleni do tří věkových kategorií: starší kategorie (14–20 let), střední kategorie (10–13 let) a nejmladší kategorie (6–9 let). Zápasy se odehrají podle předem určeného rozlosování na základě počtu týmů v jednotlivých kategoriích. Počet hráčů na hřišti 3+1.

Zájemci s sebou potřebují florbalové vybavení, sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, svačinu a pití, ministrantské oblečení na mši svatou a kartičku zdravotní pojišťovny. Vzhledem k platným nařízením je třeba také respirátor a potvrzení o výsledku negativního testu. Přihlašování je možné do 22. září na e-mailu berka.jan@ado.cz.

Více informací: ministranti.info