NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Žáci církevní ZŠ ve Veselí na výletech do Japonska i mezi tygry

By Publikováno 14. 6. 2021 Aktuality, Školy

Výukou, ale také výlety žili v posledních týdnech žáci Církevní základní školy ve Veselí nad Moravou.

Výtvarná soutěž Školního klubu

V květnu byla ve spolupráci s dětmi vyhlášena výtvarná soutěž „Kam bych chtěl/a jet“. Účastníci mohli nakreslit, vymodelovat či jinak vytvořit oblíbené nebo vysněné výletní místo. Sešlo se nevídané množství výkresů a modelů. Několikrát jsme se prostřednictvím výrobků dostali k moři, pak také na tábor, na Ještěd, do Disneylandu, do Anglie, do Familyparku v Rakousku, a dokonce i do Japonska.

5.A na výletě

Žáci 5.A se vydali na třídenní výlet do Osvětiman. Kromě výšlapu na horu sv. Klimenta a zříceninu hradu Cimburk pracovali intenzivně formou her a aktivit na adaptaci své třídy po dlouhém odloučení v distanční výuce. Během jednoho odpoledne využili přítomnosti budoucí třídní učitelky, společně se seznámili při aktivitách „interview“, „stavba věže“, a tak se lehce připravovali na přechod na 2. stupeň.

Třeťáci v ZOO Hodonín

Ani třeťáci už se nemohli dočkat, až spolu někam vyrazí. ZOO Hodonín byla skvělá volba. Užili si prohlídku s programem, krmením tygrů a opic – nadšení dětí bylo veliké.

Den dětí ve školní družině

Vychovatelé školních družin uspořádali pro děti 1. stupně zábavné odpoledne a společně tak oslavili Den dětí. Připravili stanoviště s různými úkoly např. skákání v pytli, slalom mezi kužely, překážkovou dráhu a další. Na závěr je čekala sladká odměna.