NAVRCHOLU.cz

Arcibiskupství shání technického pracovníka pro děkanát Uherské Hradiště

By Publikováno 18. 1. 2021 Aktuality, Volná místa

Arcibiskupství olomoucké vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa „Technický pracovník/pracovnice děkanátu Uherské Hradiště“. Jedná se o celý pracovní úvazek s termínem nástupu od 1. dubna 2021, přihlášku včetně profesního životopisu a motivačního dopisu je třeba zaslat do 28. února.

Místem pracoviště je Římskokatolická farnost Uherské Hradiště, Masarykovo nám. 36, 686 01 Uherské Hradiště. Podrobnější informace najdete pod tímto odkazem.

V souladu s článkem 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (toto nařízení bude dále označováno jen jako „GDPR“) si Vás Arcibiskupství olomoucké, IČ: 004 45 151, dovoluje informovat, že bude v pozici správce zpracovávat zaslané osobní údaje za účelem realizace a po dobu konání výběrového řízení na základě oprávněného zájmu správce. Další informace o zpracování a ochraně osobních údajů včetně Vašich práv naleznete na stránkách správce www.ado.cz/gdpr. Zasláním dokumentů do výběrového řízení potvrzujete, že Vám byla poskytnuta informace o zpracování osobních údajů.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.