NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Advent v Arcibiskupském paláci nabídne prohlídky historických sálů i výstavu betlémů

By Publikováno 1. 12. 2020 Aktuality, Památky

Arcibiskupský palác otevře v adventu znovu své dveře veřejnosti. Pracovníci zdejšího turistického centra zvou všechny na prohlídky reprezentačních sálů i výstavu betlémů.

„Načerpejte jedinečnou předvánoční atmosféru v historických sálech a vychutnejte si punč v nedaleké restauraci U Kristýna,“ zve pracovnice arcidiecézního Centra pro kulturu Vendula Prostředníková.

Palác bude otevřen o sobotách 5., 12. a 19. prosince od 9.00 do 16.00, půlhodinové prohlídky začínají vždy v celou hodinu a v půl. A k prohlídce reprezentačních sálů jsou lidé zváni také ve všední dny: od úterý 8. prosince do pátku 11. prosince, v úterý 15. prosince a ve čtvrtek 17. prosince, tyto prohlídky začínají vždy v 10.00, 10.30, 15.00 a 15.30.

„Vzhledem k aktuální epidemické situaci si nicméně vyhrazujeme právo na změny, aktuální informace lidé najdou na našich webových stránkách,“ upozorňuje Prostředníková a dodává, že základní vstupné činí 160 Kč, snížené pro děti do 18 let pak 80 Kč a v ceně základní vstupenky je také vánoční punč v nedaleké restauraci U Kristýna. Vstupenky je třeba si rezervovat on-line na webu paláce www.arcibiskupskypalac.cz/rezervace.