NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Signály.cz na advent připravují on-line setkání pro mládež i rodiny

By Publikováno 23. 11. 2020 Aktuality, Mládež

Křesťanský web pro mládež Signály.cz připravil adventní on-line projekt s názvem „4 adventní meetingy“, který má za cíl spojit mladé lidi k zamyšlení nejen nad identitou člověka, ale také nad hříchem, Boží láskou k člověku nebo k uvědomění si, kdo je Ježíš Kristus, jako Spasitel nebo jak se nechat vést v životě s Kristem.

Každou adventní neděli se vytvoří živé společenství mladých lidí, kteří budou mít možnost se skrze aplikaci Zoom aktivně zapojit do programu. Program bude tvořen modlitbou, duchovním slovem, zamyšlením, chválami, diskuzí, svědectvím nebo přímluvami. Zapojit se může kdokoliv. Celá rodina, mládežnické společenství nebo jednotlivci – všichni jsme Boží děti. Důležité je trávit čas s Bohem a s důvěrou mu předložit všechny naše radosti, sny, touhy a přání, ale také naše vnitřní zápasy, pády a trápení. A čím více jsme ve spojení s Kristem, tím více Kristus proměňuje naše životy.

Adventní duchovní obnovou zúčastněné povede k zamyšlení jáhen Jiří Dyčka, kněz Marek Orko Vácha, kaplan pro mládež v Karlovarském kraji Marek Bonaventura Hric nebo Jan Poláčik z brněnského společenství Brno Worship. Programem vás provedou Kateřina Odvodyová a Albín Augustín Balát. Důležitou součástí tohoto programu budou také chvály, které povedou mladí lidé z různých společenství.

Účast na této akci je zdarma, je třeba se zaregistrovat prostřednictvím formuláře, který naleznete zde. Následně vám na e-mail budou zaslány informace k celému průběhu projektu.

Albín Augustín Balát, www.signaly.cz