NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Křesťanští podnikatelé zvou na seminář „Cesta k charakteru“

By Publikováno 3. 9. 2020 Aktuality, Kalendář hlavní strana
od do
Naplánovaná událost Aktuality Kalendář hlavní strana
Zlín – klášterní budova Regina (Divadelní 6); Olomouc – penzion Tõde (Hrnčířská 14) Mapa

Představte si, že potkáte dobrého přítele a zeptá se vás: „Máš na prvním místě Boha?“ Možná odpovíte ano, nebo vyjádříte touhu, aby tomu tak bylo. Jenomže dobrý přítel se ptá dál: „Jak to mám udělat, abych měl Boha na trůnu svého života a netlačil se tam místo něj já sám?“ Pojďme se o tom sdílet na semináři s Jiřím Jemelkou – ve Zlíně 22. září 2020 a o den později v Olomouci.

V době, která klade velký důraz na vnější úspěch, na sebeprosazování a na své vlastní já, je pro nás každodenní výzvou uvádět do našich životů znovu a znovu rovnováhu mezi životními hodnotami a ctnostmi jako jsou laskavost, odvaha, pravdomluvnost či věrnost na straně jedné a hodnotami spojenými s úspěchem, bohatstvím, slávou a postavením na straně druhé.

Seminář KOMPASu je společnou cestou, na které se nad výše uvedeným budeme zamýšlet v podobě konkrétních postav historie i praktických příkladů z dneška. Seminář nabízíme zdarma, tedy za dobrovolný příspěvek na nezbytné náklady (nájem, občerstvení).

Jiří Jemelka je majitel společnosti J.I.P. pro firmy s.r.o., která se specializuje na revitalizace a rozvoj zejména středně velkých firem s ročním obratem 50–500 mil. Kč. Prostřednictvím spolupracovníků společnost J.I.P. napřímo řídí řadu firem (lidé J.I.P. jsou v pozicích výkonných ředitelů či statutárních členů firem klientů). Při spolupráci s klienty řeší téměř vždy problémy spojené s hledáním hodnot a prací na budování výše popsaných ctností.

Zdroj: www.krestanskypodnikatel.cz