NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Zdarma na prohlídku paláce? S Olomouc Region Card pro návštěvníky kraje nic nemožného

By Publikováno 1. 7. 2020 Aktuality, Památky

Chcete si zpříjemnit letní dovolenou v Olomouckém kraji? Nyní máte jedinečnou možnost získat zdarma 48hodinovou Olomouc Region Card opravňující mimo jiné k návštěvě řady památek, například Arcibiskupského paláce.

Kartu obdrží každý, kdo se během letních prázdnin ubytujete na minimálně čtyři noci na Střední Moravě nebo v Jeseníkách (a to i ve více ubytovacích zařízeních postupně), případně na minimálně dvě noci přímo ve městě Olomouc.

Olomouc Region Card můžete získat i k pobytům, které budou realizovány ve více ubytovacích zařízeních na různých místech kraje – důležité je, aby pobyt byl kontinuální a v součtu trval minimálně čtyři noci (pobyt ve městě Olomouci se do počtu přenocování nezapočítává). Další důležitou podmínkou je, že všechny pobyty musí být uhrazeny předem, tj. prokazatelné dokladem o úhradě. V případě kombinovaných pobytů je nutno vyzvednout kartu v turistickém a informačním centru prvního ubytování. Akce platí až do vyčerpání zásob a kartu lze využít až do 31. prosince 2020.

Více informací: www.kartaok.cz