NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Časopis Rodinný život se v novém čísle ohlíží za svou třicetiletou existencí

By Publikováno 23. 6. 2020 Aktuality, Média

Ač je to k nevíře, „Rodinný život“ slaví krásné jubileum. Pravda, pro člověka není třicítka žádný věk, pro časopis už je to však dobrá vizitka. Znamená to, že si i v neklidné době internetu a sociálních sítí umí získat a udržet své čtenáře. Že všechna práce, čas a láska, kterou do jeho stránek vkládali a vkládají redaktoři, grafici, korektoři a dobrovolníci minulí i současní, se vyplácí, a hlavně se šíří dál.

Proto se také v aktuálním čísle časopisu bude vzpomínat – na těžké začátky, krásná setkání, měsíce a roky příjemné spolupráce – a budeme se seznamovat – s těmi, kteří tvořili časopis na začátku a kteří se na něm podílejí dnes.

Plná znění článků, inspirativní texty a podněty pro Váš rodinný život najdete na našich webových stránkách – www.rodinnyzivot.eu. Ukázkové číslo i předplatné si můžete objednat poštou (Centrum pro rodinný život, Biskupské nám. 2, 779 00 Olomouc), telefonicky (587 405 250) nebo e-mailem (rodinnyzivot@ado.cz). Na požádání pošleme ukázkové číslo časopisu i elektronicky.