NAVRCHOLU.cz

U dominikánů se budou 24 hodin modlit růženec, přidat se může každý

By Publikováno 30. 9. 2019 Říjen 14th, 2019 Aktuality, Kalendář hlavní strana
od do
Aktuality Kalendář hlavní strana
Olomouc – dominikáni Map

Každoročně jsme v měsíci říjnu my křesťané povoláni k boji. Ne však zbraněmi, které ohrožují život, ale zbraní duchovní – modlitbou svatého růžence. Jeho čtyřiadvacetihodinovou modlitbu pořádají ve dnech 11. a 12. října 2019 dominikáni v Olomouci.

K časté modlitbě růžence opětovně vyzývá Panna Maria, ale i mnozí světci, kteří její výzvu připomínají, i naši pastýři. Tato modlitba si zasluhuje nejen naši úctu, ale také aktivní zapojení se.

Vezměme tedy do rukou svatý růženec a přijměme pozvání do kláštera bratří dominikánů v Olomouci a připojme se ke čtyřiadvacetihodinové modlitbě, která bude probíhat v klášterním kostele Neposkvrněného početí Panny Marie ve dnech 11. a 12. října.

Letos bude tato modlitba specifická v tom, že jejím prostřednictvím chceme celý den i noc našeho Pána chválit a jemu děkovat. Vždyť dnes a denně nám Bůh prokazuje nesmírné milosrdenství, nespočet dobrodiní a lásku v plnosti, za kterou je potřeba děkovat. Svou osobní účastí můžete vstoupit do této čtyřiadvacetihodinové modlitby v libovolném čase. Bližší informace k této modlitební aktivitě naleznete i s možností registrace na www.ruzenec24.op.cz.