Po dvanácti letech výstavby byl v neděli 5. října 2014 ve Starém Městě na Uherskohradišťsku požehnán nový kostel Svatého Ducha. Bohoslužbě předsedal českobudějovický světící biskup Pavel Posád a zúčastnily se jí stovky věřících z blízkého i dalekého okolí.






