NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Ve Starém Městě byl požehnán nový kostel

By Publikováno 6. 10. 2014 23 září, 2024 Fotogalerie

Po dvanácti letech výstavby byl v neděli 5. října 2014 ve Starém Městě na Uherskohradišťsku požehnán nový kostel Svatého Ducha. Bohoslužbě předsedal českobudějovický světící biskup Pavel Posád a zúčastnily se jí stovky věřících z blízkého i dalekého okolí.

 

Close Menu