NAVRCHOLU.cz
Skip to main content

Olympijští vítězové jsou ze Zlína

By Publikováno 27. 5. 2013 24 září, 2019 Aktuality

Jubilejní desátý ročník Olympiády zlínských škol v orientačním běhu vyhrála Církevní základní škola. Závodu se účastnilo 183 startujících z 11 škol.

Zlín: Poslední 4. kolo se konalo 16. května 2013 v lese nad ZŠ Slovenská a i tentokrát se na stupně vítězů v jednotlivých kategoriích dostali naši žáci: Václav Chovanec a Jan Pavelec, Matěj Mechl a Michal Klobušický, Matěj Škarka, Marek Mechl, Viktorie Klobušická, Klára Kociánová. Medaile a diplomy tentokrát předával vicemistr světa v orientačním běhu Michal Smola.

Po vyhodnocení posledního závodu byly vyhlášeny i celkové výsledky. Naše škola převzala za 1. místo krásný pohár, dort a diplom. Za uplynulých deset ročníků této olympiády naše škola získala pět vítězství a třikrát třetí místo.

Všem běžcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci. Poděkování patří i pedagogickému doprovodu – paní Musilové a panu Chrastinovi. pjk

Miroslav Škarka, ředitel