Týden manželství nabídne mnoho aktivit, připojí se i Zlín a Kroměříž


Ve dnech 12. – 18. února 2018 se uskuteční další ročník Týdne manželství. V rámci něj nadační fond Credo připravil ve Zlíně a Kroměříži spoustu zajímavých aktivit. Kromě výstav a tematických seminářů se mohou manželé letos zapojit do projektu „SPZ manželství“, nebo si nechat zasílat bezplatné motivační SMS zprávy.

Ve Zlíně letošní Týden manželství začne v sobotu 10. února jednodenním seminářem pro manžele, který povedou oblíbení lektoři Irena a Petr Smékalovi. Akce proběhne v 14I15 Baťově institutu. Součástí programu bude fotokoutek a slosování účastníků o volný vstup do wellness se šampaňským.

V Krajské knihovně Františka Bartoše bude po celý Týden manželství vytvořen koutek s knihami s manželskou a rodinnou tématikou. Během celého týdne mohou manželé navštívit kavárnu Adria ve Zlatém jablku, kde dostanou „kafe za pusu“. Nad letošním Týdnem manželství ve Zlíně převzali záštitu hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek a radní Zlínského kraje pro sociální oblast Michaela Blahová.

Motivační SMS zprávy a projekt „SPZ manželství“

Dalším zajímavým projektem, do kterého se může zapojit kdokoliv, je aktivita „SPZ manželství“. Na stránkách www.manzelstvivezline.cz budou ke stažení speciální předtištěné formáty SPZ, které si mohou manželé vytisknout, doplnit svými údaji a umístit během Týdne manželství na zadní sklo svého auta. Svému okolí tak sdělí, jak dlouho jsou spolu na cestě.

Na stránkách www.manzelstvivezline.cz je možné se registrovat do projektu „SMS pro manžele“. Ten nabízí po celý Týden manželství bezplatné motivační SMS s výzvami, co v daný den můžete udělat pro svého partnera. „Věříme, že i tak pomůžeme manželům, aby v Národním týdnu manželství udělali pro svůj vztah něco navíc,“ uvádí Anna Oharková z nadačního fondu Credo. Na všechny výše uvedené aktivity se lze přihlásit na stránkách www.credonadacnifond.cz, nebo na www.manzelstvivezline.cz.

V Kroměříži se do Národního týdne manželství zapojilo i děkanátní Centrum pro rodinu a Knihovna Kroměřížska, kde je připravený koutek s literaturou o rodině a manželství.

Nadační fond Credo

 

Začátek:12. 02. 2018, 00:00
Konec:18. 02. 2018, 00:00
Místo konání:Zlín, Kroměříž

Kalendář akcí

«  
  »
P Ú S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
Add to calendar

Sochy pro Velehrad

Jubileum
Rudolfa Jana

 

rudolf-jan

 

Majetkové narovnání
(tzv. restituce)

 

majetkove-narovnani

ehp-fondy

OLDIN

 

Apoštolát modlitby

apostolat-modlitby

 

Hledat

 

WebArchiv - archiv českého webu