„Poslaný“: konference ve Valašských Kloboukách se bude zabývat modlitbou chval a službou


Je vám blízká modlitba chval nebo oblast služby? V tom případě je právě pro vás připravována konference s názvem „Poslaný“, která se bude konat v sobotu 6. října 2018 ve Valašských Kloboukách. Cílem akce, která si za motto zvolila biblický verš „Jdi, umyj se v rybníce Siloe – to jméno znamená Poslaný“ (Jan 9,7), je navzájem se povzbudit v modlitbě chval a službě, sdílet své zkušenosti v této oblasti, dále se formovat a inspirovat, společně se modlit a nabídnout i další vzdělávání.

Během dne budou na programu série přednášek a workshopů, modlitba chval, mše svatá a otevřený večer chval s kapelami ESPÉ a Timothy. Jako hlavní řečníci vystoupí Braňo Letko (s tématem Aby moje služba nesla ovoce) a Julo Slovák (Snít Boží sny – Jak být poslaným?). Dále se můžete těšit na členy kapel Lamačské chvály, ESPÉ a Timothy, Máriu Strežovu (Spoločenstvo novej evanjelizácie), Michala Steinera ze (Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina), Rostislava Šerého (Projekt pro mladé), Jana Poláčika (Brno Worship) a další.

„Rádi bychom nabídli komplexní témata z oblasti modlitby chval a služby, aby tak každý účastník měl možnost formace a rozvoje v oblasti, ve které se pohybuje, ve které sám slouží,“ svěřují se pořadatelé z nadačního fondu Credo, Projektu pro mladé z Valašských Klobouk, projektu IGNITE z Kroměříže a společenství Brno Worship. Akce se koná ve spolupráci s místní farností a s podporou valašskoklobuckého faráře P. Karla Janíčka. Více informací na webu poslany.credonf.cz nebo na Facebooku.

 

Začátek:06. 10. 2018, 08:30
Konec:06. 10. 2018, 21:30
Místo konání:Valašské Klobouky

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
Add to calendar

Sochy pro Velehrad

Jubileum
Rudolfa Jana

 

rudolf-jan

 

Majetkové narovnání
(tzv. restituce)

 

majetkove-narovnani

ehp-fondy

OLDIN

 

Apoštolát modlitby

apostolat-modlitby

 

Hledat

 

WebArchiv - archiv českého webu