Křesťanští podnikatelé jsou zváni k říjnovému setkání v Olomouci


V Olomouci se připravuje další setkání sdružení KOMPAS. Křesťanští obchodníci, manažeři, podnikatelé a samostatně výdělečné osoby se sejdou při bohoslužbě a následné besedě ve čtvrtek 5. října 2017 od 18.00 v prostorách Centra Aletti.

Organizátoři KOMPASu zájemcům poskytují odborné poradenství, nabízejí duchovní doprovázení a pomáhají vést dialog o křesťanských hodnotách v podnikatelském prostředí. Sdružení KOMPAS si klade za cíl vzájemnou podporu členů a šíření svědectví o křesťanských hodnotách.

Na setkání do prostor Centra Aletti (Křížkovského 425/2) jsou 15. června zváni všichni zájemci z řad podnikatelů, živnostníků, manažerů či obchodníků. Na programu je bohoslužba a beseda. Jejím hlavním hostem bude podnikatel Petr Láska z firmy Trans-technik. Ta zahájila činnost v roce 1992 výrobou upínacích pásů a technikou pro zajištění v nákladní automobilové dopravě. Brzy nato začala nabízet díly pro nástavby nákladních automobilů. V současnosti firma sama iniciuje vývoj komponentů a snaží se tak podporovat zvyšování kvality a tím i bezpečnosti přepravy zboží. Během besedy přijde řeč na historii budování této firmy a také na to, jak je propojena s osobním a duchovním životem pana Lásky.

Cílem projektu Kompas je nabídnout pomoc křesťanským podnikatelům a živnostníkům jak po stránce odborné, tak duchovní. Pořádá proto například přednášky odborníků, které mají křesťanským podnikatelům usnadnit efektivní zvládání nároků jejich práce. Poskytuje však také duchovní formaci a doprovázení i možnost hledat u druhých radu či povzbuzení. Konečně chce být platformou dialogu o Bohu a křesťanských hodnotách a jeho členové chtějí nenásilně svědčit o křesťanských hodnotách ve společnosti. „I Ježíš pracoval dlouho jako tesař – živnostník,“ připomíná spoluzakladatel Kompasu Jiří Jemelka.

Více informací zde.

 

Začátek:05. 10. 2017, 18:00
Místo konání:Olomouc - Centrum Aletti

Kalendář akcí

«  
  »
P Ú S Č P S N
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
Add to calendar

Sochy pro Velehrad

Majetkové narovnání
(tzv. restituce)

 

majetkove-narovnani

ehp-fondy

OLDIN

 

Apoštolát modlitby

apostolat-modlitby

 

Hledat

 

WebArchiv - archiv českého webu