Členky Modliteb matek z olomouckého děkanátu se sejdou u dominikánů


V pátek 17. února 2017 se uskuteční setkání Modliteb matek olomouckého děkanátu. Na akci, která začne v 16.30 hodin v sále dominikánského kláštera (vchod ze Studentské ul.), jsou zvány všechny ženy, které jsou matkami fyzicky, ale i ty, které jsou duchovními matkami.

Jsou zvány všechny maminky, které se na těchto modlitbách podílejí už dlouhé roky, nebo jen krátce, a zároveň i ty, které se chtějí jen dovědět, co vlastně ty Modlitby matek jsou a co obnášejí. A všechny ženy a maminky budou mít v tento páteční podvečer příležitost zakusit sílu společné modlitby matek.

Jaký bude program? Navštíví nás koordinátorky Modliteb matek, které už delší čas jezdí po děkanátech olomoucké arcidiecéze a kromě vydávaného svědectví se dělí s maminkami o své letité zkušenosti v Modlitbách matek. Proberou brožurku, ze které se maminky modlí, řeknou něco ke každé z osmi základních modliteb a zodpoví všechny dotazy, které budou mít přítomné maminky na srdci. O své zkušenosti se budou moci podělit i ostatní účastnice tohoto děkanátního setkání a dostanou příležitost k dotazům, aby si ujasnily a znovu oživily uskutečňování a průběh této modlitby a nově se inspirovaly.

Nemalým přínosem tohoto setkání bude také skutečnost, že jednotlivé skupinky maminek se vzájemně seznámí, budou o sobě vědět a pro některé to bude start k založení další modlitební skupiny.

Mějme na paměti, že Bůh dal do rukou matky nejsilnější, nejúčinnější a nejspolehlivější zbraň chránící před nepřítelem, a to modlitbu matky.

Martina Pavlíková

 

Začátek:17. 02. 2017, 16:30
Místo konání:Olomouc - dominikáni

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
Add to calendar

Podzimní festival duchovní hudby

Majetkové narovnání
(tzv. restituce)

 

majetkove-narovnani

ehp-fondy

OLDIN

 

Apoštolát modlitby

apostolat-modlitby

 

Hledat

 

WebArchiv - archiv českého webu