Mons. Josef Nuzík


Josef Nuzík se narodil 25. července 1966 ve Strání. Kněžské svěcení přijal z rukou arcibiskupa Jana Graubnera 17. června 1995 v Olomouci. Jeho prvním kaplanským místem byl Nový Jičín, kde působil od 1. července 1995, zároveň byl jmenován exkurendo i administrátorem ve farnostech Libhošť a Sedlnice. Po roce nastoupil jako kaplan do Luhačovic, odkud k 1. červenci 1997 přešel jako administrátor do farnosti Nivnice (kde byl od 1. ledna 2002 jmenován farářem) a exkurendo administrátor v Korytné. K 1. červenci 2001 byl ustanoven místoděkanem děkanátu Uherský Brod. Od 1. července 2003 do 30. června 2005 byl farářem ve Štípě u Zlína, exkurendo administrátorem ve Hvozdné a zároveň také děkanem děkanátu Vizovice.

Olomoucký arcibiskup Jan Graubner jej k 1. červenci 2005 jmenoval vicerektorem Arcibiskupského kněžského semináře v Olomouci, kde působil až do svého jmenování generálním vikářem Arcibiskupství olomouckého k 1. červenci 2009.

 

 

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
Add to calendar

Majetkové narovnání
(tzv. restituce)

 

majetkove-narovnani

ehp-fondy

OLDIN

 

Apoštolát modlitby

apostolat-modlitby

 

Hledat

 

WebArchiv - archiv českého webu