Na církevní ZŠ ve Veselí tancovali i vybírali na potřebné


Zprávy z arcidiecéze, rss-čbk
Vloženo 16 Leden 2018 15:15

Mše svatá, Tříkrálová sbírka, Den elegance i ples tvořily náplň prvních dní kalendářního roku 2018 na Církevní základní škole ve Veselí nad Moravou.

Školní mše

Školní mše svatá se konala 5. ledna v kostele sv. Andělů strážných. Otec Roman Vlk všem přítomným požehnal do nového roku. Slavnostní mši zpěvem doprovázel učitelský a žákovský pěvecký sbor.

 

 

Tříkrálová sbírka

V pátek 5. ledna se uskutečnila na naší škole Tříkrálová sbírka. Organizace této akce se ujali členové žákovského parlamentu. Tři králové postupně navštívili všechny třídy na naší škole. Zazpívali a popřáli všem šťastný nový rok. Letos se vybrala částka 5 204 Kč, která byla předána do veselské Charity. Všem, kteří přispěli, děkujeme.

 

 

Den elegance a minibál

Školní klub vyhlásil k zahájení plesové sezóny Den elegance. Všichni přišli krásně ustrojeni a odpoledne si společně zatančili na školním minibále.

 

 

Ples školy

Reprezentační ples školy zahájili žáci 9. ročníků slavnostní polonézou, kterou se žáky nacvičily učitelky Jakšová a Adamcová. K tanci a poslechu hrála kapela JaGr band Jana Grabce a horňácká cimbálová muzika Petra Mičky. Všichni se dobře pobavili a také zatancovali. Za organizaci plesu děkujeme členům SRPCZŠ.

 

Kalendář akcí

«  
  »
P Ú S Č P S N
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
Add to calendar

Sochy pro Velehrad

Jubileum
Rudolfa Jana

 

rudolf-jan

 

Majetkové narovnání
(tzv. restituce)

 

majetkove-narovnani

ehp-fondy

OLDIN

 

Apoštolát modlitby

apostolat-modlitby

 

Hledat

 

WebArchiv - archiv českého webu