Leden na církevní ZŠ ve Veselí zahájili sbírkou pro potřebné i plesem


Zprávy z arcidiecéze, rss-čbk
Vloženo 15 Leden 2019 09:00

Tříkrálovou sbírku, lyžařský kurz i reprezentační ples už stihli absolvovat žáci a pedagogové Církevní základní školy ve Veselí nad Moravou v prvních lednových dnech.

 

Školní mše

Nový rok jsme zahájili 3. ledna školní mší svatou, kterou sloužil P. Ondřej Poštulka. Všem přítomným požehnal a popřál do nového roku. Slavnostní mši zpěvem doprovázel učitelský a žákovský pěvecký sbor.

 

 

Tříkrálová sbírka

Dne 4. ledna nás navštívili zástupci města jako tři králové, kteří k nám přišli koledovat a popřát vše dobré v novém roce. Poté se uskutečnila Tříkrálová sbírka, kterou ve spolupráci s Charitou ve Veselí nad Moravou pořádali členové žákovského parlamentu. Výtěžek z této akce činí 5.805 Kč. Všem dárcům děkujeme.

 

Lyžařský kurz

Žáci 7. ročníku se zúčastnili lyžařského kurzu na horské chatě Orientka v Jeseníkách. Naučili se základům lyžování a zdatnější lyžaři svoji techniku zdokonalili. Užili si také zábavu v bazénu, sauně, při večerních programech a karnevalu.

 

Reprezentační ples školy

Reprezentační ples školy zahájili žáci 9. ročníků slavnostní polonézou, kterou se žáky nacvičily učitelky Jakšová a Galečková. K tanci a poslechu hrála skupina JaGr band Jana Grabce z Velké nad Veličkou. Plesovou atmosféru dotvořila vystoupení tanečníků TK Rokaso, světelná a barmanská show. Velký dík patří všem sponzorům, kteří ples podpořili. Za organizaci plesu děkujeme členům sdružení rodičů a přátel školy.

 

Kalendář akcí

«  
  »
P Ú S Č P S N
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
Add to calendar

Sochy pro Velehrad

Jubileum
Rudolfa Jana

 

rudolf-jan

 

Majetkové narovnání
(tzv. restituce)

 

majetkove-narovnani

ehp-fondy

OLDIN

 

Apoštolát modlitby

apostolat-modlitby

 

Hledat

 

WebArchiv - archiv českého webu